BÖLGELER

Akatlar Kurye Hizmetleri - 0212 238 32 04-0536 327 86 04 Acil Akatlar Kurye- Akatlar Günİçi Kurye Akatlar Moto Kurye Akatlar Kurye Akatlar Express Kurye Akatlar Acil Kurye Akatlar Arabalı Kurye Akatlar Nöbetçi Kurye Akatlar Eczane Kurye Akatlar Gece Kurye Akatlar Kiralık Kurye Akatlar Uçak Kurye Akatlar Yaya Kurye Akatlar Kurye Telefonları Akatlar Kurye Firmaları Akatlar Toplu Dağıtım Hizmeti Akatlar Moto Kurye Merkezi  Akatlar Kurye Dağıtım Hizmetleri Akatlar Kapıdan Kapıya Kurye Hizmetleri Akatlar Motorlu Kurye Fimaları İletişim Numaraları

 

Akatlar Kurye 


Akatlar Kurye'nin Sizlere sunmuş Olduğu Kurye Hizmetleri Sayesinde Hiç Bir İşleviniz Yarım Kalmaz Geç kaldı Ulaşmadı Gibi Sorunlar İle Kesinlikle Karşılaşmazsınız. Akatler Kurye Talebinde Bulunduğunuz Taktirde Operasyon Trafından Size En Yakın Kurye Yönlendirip En Kısa Sürede Adresinize Gelir Gönderilmesi Gereken (Evrak,Paket,Koli,Zarf,Hediye Paketi,) vb Teslim Alınır. Sizlerin Belirtiği Zaman ve Saat Dilimi İçerisinde Alıcıya da Bilgilendirerek Gönderi Teslim Edilir. Akatlar Kurye İle A Noktasından B Noktasına Kurye Hizmeti Alarak Aynı Gün İçerisinde Hızlı Bir Şekilde Günlük Gönderilerinizi Kolaylık Alısına Teslimatını Sağlayıbilirsiniz. Böylece Saatlerce Gönderi Beklemeneden Yapmak İstediğiniz İşlevleriniz Hızlı Bir Şekilde Gerçekleşir.

Akatlar Kurye Merkezi İle İletişime Geçip İstanbul 'un Her Noktasından Kurye Talebinde Bulunup Dilediğiniz Faklı Adrese Motorlu Kurye Yönlendirip Dilediğiniz Adrese Sizlerin Belirtmiş Alduğu Bilgiler Doğrultusundan Alıcısına Teslimatını Sağlamaktadır.


Tüm İstanbul İlin Her Noktasından Motorlu Kuryelerimiz Gönderilerinizi Kapıdan Alım, Kapıya Teslimat  Kurye Hizmet Vermektedir.
 

Arat Kurye Akatlar 'deAşağıdaki Akatlar Kurye Hizmetleri Sunmaktadır.

 

Akatlar Kurye Hizmetleri

Akatlar Günİçi Kurye
Akatlar Moto Kurye
Akatlar Kurye
Akatlar Express Kurye
Akatlar Acil Kurye
Akatlar Arabalı Kurye
Akatlar Nöbetçi Kurye
Akatlar Eczane Kurye
Akatlar Gece Kurye
Akatlar Kiralık Kurye
Akatlar Uçak Kurye
Akatlar Yaya Kurye
Akatlar Kurye Telefonları
Akatlar Kurye Firmaları
Akatlar Toplu Dağıtım Hizmeti

Akatlar Moto Kurye Merkezi 
Akatlar Kurye Dağıtım Hizmetleri

Akatlar Kapıdan Kapıya Kurye Hizmetleri
Akatlar Motorlu Kurye Fimaları İletişim Numaraları

 

Akatlar Hakkında Bilgi


Akatlar İstanbul Avrupa Yakasında Beşiktaş İlçesine Bağlı Semtir. Ayrıca Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi,Şişli Terakki Lisesi,Akatlar Kültür Merkezi, Vb Gibi Bir Çok Yere Ev Sahipliği Yapmaktadır.Beşiktaş İlçesinin Etiler, Levent İlçelerin Komşu Semtidir.Akatlar Semti Beşiktaş İlçesinin Sakin,Elit Bir İlçesi Olarak Yer Almakta.


 

Akatlar Kurye Hizmetleri
7/24 Hizmet
0212 238 32 04 - 0536 327 86 04